19 Mart Çanakkale Sürüşü

Ankara Motosiklet ve Kampçılık Spor Kulübü Derneği

Ankara Motosiklet ve Kampçılık Spor Kulübü Derneği
Ankara Motosiklet ve Kampçılık Spor Kulübü Derneği

19 Mart Çanakkale Sürüşü

Sürüş için 19 Mart 2020 sabahı saat:08.00 de Eskişehir yolu Üstün Petrol de buluşulacak ve yakıt ikmaline istinaden yola çıkılacaktır.Güzergah Eskişehir,Kütahya,Balıkesir ve Edremit ilçesidir.19 Mart akşamı Edremit ilçesinde EKMOK-EDREMİT KÖRFEZİ MOTOSİKLET KULÜBÜ ile buluşma yapılıp gece kamplı konaklanacaktır.(İsteyen arkadaşlar alternatif konaklama şekillerini kendileri ayarlayabilir).Yaklaşık sürüş mesafesi 630 Km dir.

20 Mart sabahı kahvaltıya müteakip sahil yolundan Behram,Assos ve Truva antik yerleşim yerleri dolaşılarak akşam Çanakkale merkezde konaklayacağız.. Konaklama ferdi olarak yapılacaktır.Gün içerisinde ki sürüş mesafesi yaklaşık 210 Km dir.

21 Mart sabahı Kahvaltıya müteakip Çanakkale’den hareket ederek sabah 09.00 feribotu ile tarihi Gelibolu Yarımadası’na geçilecek ve Şehitler diyarı ziyaret edilecektir.Bir çok Çanakkale Savaş Anıtının olduğu bölgede yaklaşık 55 Km yol kat edilerek yarımadanın Doğu cepheleri gezilecektir..21 Mart Cumartesi gecesi Kömür Limanında Çadır Kamp yapılarak konaklanacaktır (isteyen arkadaşlar Gelibolu yada Eceabat bölgesinde ferdi olarak konaklayabilir).

22 Mart sabahı Çanakkale Şehitler Abidesi istikametine (Batı Yarımada) hareketle yine Savaş Tarihine ait bölge ziyaret edilerek Şehitler Abidesi Anıtına varılacaktır.Burada Çanakkale 18 Mart M.K. tarafından icra edilen programa katılım sağlanıp program sonunda topluca diğer kulüpler ile birlikte Çanakkale il merkezine dönülecektir. Konaklama Çanakkale il merkezinde olacaktır.

23 Mart Pazartesi sabahı kahvaltı sonrası hazırlıklar tamamlanıp dönüşe geçilecektir.Dönüş Bandırma,Bursa,Eskişehir güzergahından yapılacak olup 670 Km yol kat edilecektir.

SÜRÜŞ DERNEK RESMİ ÜYELERİNE AÇIK BİR KATILIMDIR.
Katılımcı Arkadaşların ;
1.Ekipmanlarının tam olması, yeleklerinde ANMOKASK KULÜP LOGOLARININ dikili olması.
2.Yağmurlukların alınması.
3.Araç ile ilgili evraklarının tam olması.
4.Kamp malzemelerinin eksiksiz olmasına dikkat etmelerini rica ederiz.
5.Eşli gelmek isteyen ancak bu kadar yola dayanamam diyen eşlerimiz için bir gün önceden otobüs bileti alınacak dönüşte yine hepsi birlikte otobüs ile geri gönderilecektir.
6.Sürüş ile ilgili sorulmak istenenler etkinliğin altına yorum şeklinde sorulabilir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (3)

Bir yanıt yazın